Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

Kazananlar Kulübü Programı

Kazananlar Kulübü Programı

Kampanya Koşulları:

 • Nisan ve Mayıs 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Nisan –  31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Nisan ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Mayıs ayındaki BP’li siparişleri ile 273 TL değerindeki NovAge Cilt Bakım setine 24.99 TL’ye sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Nisan – Mayıs dönemini kapsayan NovAge Cilt Bakım seti için Nisan ayında 125 BP ve Mayıs ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız Novage Cilt Bakım seti satın aldıktan sonra eğer Mayıs ayı içerisinde Nisan ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1:NovAge Cilt Bakım setini fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir.
 • Seçenek 2:NovAge Cilt Bakım setini iade etmek istemiyor ise Mayıs ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
 • Seçenek 3:Yapmış olduğu BP iadesi Haziran ayına yansıdı ise, Haziran ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir) .

Önemli Not:

Haziran ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Haziran ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Haziran ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 125 BP sipariş vermelidir.