Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

Kazananlar Kulübü.

Kampanya Koşulları:

 • Haziran ve Temmuz 2021 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Haziran – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Haziran ayında 100 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız, Temmuz ayındaki BP’li siparişleri ile 159 TL değerindeki So Fever Together Her EdP ya da 159 TL değerindeki So Fever Together Him EdT’ye 29,99 TL’ye sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Haziran-Temmuz dönemini kapsayan parfümler için Haziran ayında 125 BP ve Temmuz ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız parfümlerden birini satın aldıktan sonra eğer Temmuz ayı içerisinde Haziran ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1:Parfümü fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir.
 • Seçenek 2:Parfümü iade etmek istemiyor ise Haziran ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
 • Seçenek 3:Yapmış olduğu BP iadesi Ağustos ayına yansıdı ise, Ağustos ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir) .

Önemli Not:

Ağustos ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Ağustos ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Ağustos ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 125 BP sipariş vermelidir.