OriflaymKayit.com

Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

Oriflame Mercedes-Benz Araç Programı

Yeni Altın, Üst Altın Ve Safir Unvanlarına Opel Corsa 1.4 Essentia,
Yeni Elmas, Üst Elmas ve Çift Elmas Unvanlarına Mercedes-Benz A180! Yeni Executive ve Üzeri Unvanlara Mercedes-Benz CLA200!

Kampanya araç hediye edilmesine ilişkin değildir. Belirlenen markalarda satın alınmak istenen araçlara şirket tarafından belirli oranlarda mali destek sağlanmasından ibarettir. Oriflame Kozmetik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, araç alım desteği kampanyasına katılım koşullarını haber vermeksizin değiştirmek veya sona erdirme hakkına sahiptir. Sadece imzalanacak sözleşme kapsamında gerekli koşulları yerine getiren Danışmanlar kampanyadan yararlanabilecektir.

Altın Araç Programı hakkında detaylı bilgi almak için burada yer alan dokümanı inceleyebilirsiniz.

HOŞ GELDİNİZ PROGRAMI İLE 663 TL KAZANÇ FIRSATI, ORIFLAME’E YENİ KATILANLARI BEKLİYOR!*

  1.ADIM ÜRÜNLER

 • 42780 – The ONE Çift Etkili Maskara – Black
 • 37750 – The ONE Suya Dayanıklı Kalem Eyeliner -Black Ink

  2.ADIM ÜRÜNLER

 • 32480 – Optimals Even Out Gece Kremi
 • 32479 – Optimals Even Out Gündüz Kremi SPF 20

  3.ADIM ÜRÜN

 • 22442 – Love Potion EdP

*Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş Geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” toplamıdır.

Aşk Ayına Özel Sevgi Dolu Sürprizler Sizi Bekliyor!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 1-6 Şubat 2022 tarihlerinde geçerli olup, 1 Şubat 2022 saat 10:00’da başlayacak, 6 Şubat 2022 saat 23:59’da sona erecektir. Marka Ortaklarımız, 1-6 Şubat tarihlerinde Şubat kataloğundan tek seferde yapacakları 50 BP değerindeki alışveriş için kampanya kapsamında yer alan üründen, 1 adet ücretsiz alabilirler. Marka Ortaklarımız kampanyadan 2 kez yararlanabilecektir. Oriflame, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya STOKLARLA SINIRLIDIR.

Kazananlar Kulübü Programı

Kampanya Koşulları: 

 • Şubat ve Mart 2022 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Eski Marka Ortaklarımız, Şubat ayında 125 BP sipariş, Şubat ayında kayıt olan Marka Ortaklarımız ise 150 BP sipariş vermelidir. Mart ayındaki ilk BP’li siparişiniz ile 200 TL değerindeki 143097 English Home Pasta 4’lü Tabağı Seti & Kek Standı’na 32,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.
 • Hak ediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
 • İade koşulları için www.oriflame.com.tr’yi ziyaret ediniz.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Şubat-Mart dönemini kapsayan ürünler için Şubat ayında 125 BP ve Mart ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız ürünü aldıktan sonra eğer Mart ayı içerisinde Şubat ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1: Ürünü fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir.
 • Seçenek 2: Ürünü iade etmek istemiyor ise Şubat ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.

Önemli Not:

Mart ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Mart ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Mart ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 150 BP sipariş vermelidir.

1 2 3 8