Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

İletişim

Oriflame Kayıt İletişim Sayfası

  CAPTCHA kullanabilmeniz için Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalıdır.
  Yukarıdaki Kodu Yazınız*

  * doldurulması zorunlu alanlar.

  İletişim Sayfası

  Oriflame Kayıt iletişim sayfasındaki bu formdan aşağıdaki şartlarda yararlanabilirsiniz.

  • Son 1 yıl içinde Oriflame üyesi olduysanız tekrar üyelik açılamamaktadır. Üyeliğinizi iptal ettirmeniz gerekir. Üyelik iptalinizden sonra tekrar istediğiniz danışmanın altına üyeliğinizi açtırabirilsiniz.
  • Şifrenizi unuttuysanız lütfen formu doldurmayınız. Bu konu ile üstünüzde bulunan danışmanınıza ulaşmanız yada Oriflame müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Üyelik dışı istekleriniz için bu formu doldurabilirsiniz. Oriflaymkayit.com sayfamız olarak yardım edebileceğimiz her konuda mesaj göndermeniz halinde yardımcı olmaya çalışacağız. Ürünlerle ilgili, merak ettikleriniz ve benzeri konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • OriflaymKayit.com , kullanıcılarının ilettikleri kisisel bilgilerini, Gizlilik Politikası‘nda belirttiği üzere üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
  • OriflaymKayit.com , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

  Oriflame Üyesi Olmak İsterseniz:

  • Oriflame üyeliğinizi başlattığınızda hayatınızı değiştirmeye ilk adımı atmış olacaksınız. Oriflame kayıt işlemleri tamamen ücretsizdir. Oriflame kayıt işlemleriniz için iletişim sayfamızdaki formu doldurmayın, sayfanın sağ altında bulunan whatsapp ve telefon bağlantılarından yada Oriflame kayıt sayfamızdaki formu doldurarak bu isteğinizi bize iletebilirsiniz. İsteğiniz iletildikten sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz, isterseniz üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  • Oriflame Üye olmadan önce bilgi almak icin bagimsiz marka ortağına ulasabilirsiniz
  • 18 yaşından küçükler kayıt olamazlar. İsterlerse anne veya babaları adına kayıt olabilirler
  • Oriflame üyeliği ücretsizdir. Oriflame’a hızlı bir şekilde kayıt olup telefonunuza gelecek olan marka ortağı kodu ve şifre ile indirimli ürün alımına hemen başlayabilirsiniz. Ücretsiz kataloğunuz ilk siparişinizde ayrıca gönderilecektir.
  • Sadece kendi ürünlerinizi almak amacıyla da Oriflame danışmanı olabilirsiniz. Oriflame’de kesinlikle satış yapmak konusunda zorlama yoktur.
  • Oriflame siparişi verebilmeniz için Oriflame üyeliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ürünlerinizi indirimli olarak alabilirsiniz. Üye olmadan ürün almak istiyorsanız çevrenizde bulunan Oriflame Marka Ortaklarından (danışmanlarından) birine siparişinizi verebilirsiniz.