Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

Oriflame Üyelik Sayfası

Oriflame üyelik sayfamıza hoş geldiniz. Bu yazıyı görmenizin nedeni, üyelik başvurularınız sonucu danışmanınız tarafından gerekli bilgileri almamız için aranmanız gerektiğinden, bu arama işlemlerine öğleden önce saat 10:00 itibari ile başlıyoruz. Genellikle gece 23.00’den sonra aramayı tercih etmiyoruz. İşlemlerin sağlıklı yürümesi açısından buradan başvuru yaptıysanız başka bir siteden başvuru yapmayınız veya başka bir siteden başvuru yaptıysanız bu siteden başvuru yapmayınız. Gündüz saat 10:00’dan sonra mutlaka aranarak Oriflame kayıt işleminiz gerçekleşecektir.

  * doldurulması zorunlu alanlar.

  Oriflame üyelik

  Oriflame üyeliğinizi başlattığınızda hayatınızı değiştirmeye ilk adımı atmış olacaksınız. Oriflame kayıt işlemleri tamamen ücretsizdir. Oriflame kayıt işlemleriniz için yukarıdaki formu, iletişim sayfamızdan, sayfanın sağ altında bulunan whatsapp ve telefon bağlantılarından yada Oriflame kayıt sayfamızdaki formu doldurarak bu isteğinizi bize iletebilirsiniz. İsteğiniz iletildikten sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz, isterseniz üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  Üyelik Şartları

  • Lütfen formu doldurduktan sonra marka ortağımızın size ulaşmasını bekleyiniz. Formu doldurduktan sonra Oriflame danışmanınız en kısa sürede size ulaşacaktır. Farklı kaynaklardan tekrar form doldurmayınız.
  • Türkiye vatandaşı olmayanlar kayıt şartları için mesaj atabilir.
    if you are not citizen Turkey, you can send us a message. We will help you.
  • Oriflame Üye olmadan önce bilgi almak icin bagimsiz marka ortağına ulasabilirsiniz
  • 18 yaşından küçükler kayıt olamazlar. İsterlerse anne veya babaları adına kayıt olabilirler
  • Oriflame üyeliği ücretsizdir. Oriflame’a hızlı bir şekilde kayıt olup telefonunuza gelecek olan marka ortağı kodu ve şifre ile indirimli ürün alımına hemen başlayabilirsiniz. Ücretsiz kataloğunuz ilk siparişinizde ayrıca gönderilecektir.
  • Sadece kendi ürünlerinizi almak amacıyla da Oriflame üyelik işlemlerini form göndererek ücretsiz tamamlayarak Oriflame danışmanı olabilirsiniz. Oriflame’de kesinlikle satış yapmak konusunda zorlama yoktur.
  • OriflaymKayit.com , kullanıcılarının ilettikleri kisisel bilgilerini, Gizlilik Politikası‘nda belirttiği üzere üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
  • OriflaymKayit.com , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

   SE