Hemen Üye Ol Fırsatı Yakala

Oriflame Üyelik ve Kayıt Sayfası

Oriflame Üyeliğini Başlat
Mutluluğa İlk Adımını At.

Oriflame Kayıt formunu göndermeniz halinde Oriflame Üye başlatma işlemleriniz için danışmanınız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  * doldurulması zorunlu alanlar.

  • Son 1 yıl içinde Oriflame üyesi olduysanız lütfen formu doldurmayınız. Tekrar üyelik açılamamaktadır. Bu form yeni üyelikler içindir.
  • Şifrenizi unuttuysanız lütfen formu doldurmayınız. Bu konu ile üstünüzde bulunan danışmanınıza ulaşmanız ya da Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Üyelik dışı istekleriniz için İletişim Sayfamızdaki İletişim Formunu Doldurunuz.

  Oriflame Kayıt İşlemi

  Üyeliğinizi başlattığınızda hayatınızı değiştirmeye başlamış olacaksınız. Üyelik işlemleri tamamen ücretsizdir. Oriflame kayıt işlemleriniz için yukarıdaki formu, iletişim sayfamızdan, sayfanın sağ altında bulunan whatsapp ve telefon bağlantılarından ya da Oriflame üye başvurusu için sayfamızdaki formu doldurarak bu isteğinizi bize iletebilirsiniz. İsteğiniz iletildikten sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz, isterseniz üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  Oriflame Kayıt
  Ocak ayı boyunca 15 adet hoş geldiniz programı 1. adımı tamamlayan marka ortağına sahip liderlerimize 449TL değerinde büyük boy seyahat çantası hediye
  Neden oriflame ailesi
  Neden Oriflame ailesine katılmalısınız?

  Oriflame Yeni Üye

  Oriflame yeni üye olduğunuz andan itibaren hemen sipariş verebilirsiniz. Oriflame üyelik işlemleri yeni tamamlayan marka ortakları ilk siparişlerinden itibaren kazanmaya başlarlar. İlk siparişlerinin belirli bir BP değerine ulaşması durumunda başlangıç paketinde büyük bir indirime sahip olurlar. Sonraki siparişlerde yine BP’na bağlı olarak o ayki belirlenen ürünlerden indirimli veya ücretsiz yararlanabilmekteler. Oriflame yeni üye olan marka danışmanları Oriflame üyeliklerini sitemiz aracılığı ile yapmışlarsa üstlerinde bulunan danışmanlarımız her zaman yardımcı olacaklardır.

  Oriflame Üye İşlemlerinizi Başlatarak Fırsatlardan Yararlanın

  Oriflame üyesi olarak çeşitli ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Her zaman değişik etkinlikler, çeşitli indirimler ve çeşitli hediyelerden yararlanmak için kayıt olun. Üye olmanızın dezavantajı yoktur. Ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Avantajları aylara göre değişiklik göstermekle birlikte çok sayıda avantaj sağlar. En basiti ürünlere indirimli sahip olursunuz. Başkalarına da satış yaparak indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından vererek kar sağlarsınız. Ayrıca aylara göre değişen kampanyalardan bedava ürünler ya da büyük indirimler elde ederek yarar sağlarsınız. Altınıza açacağınız marka ortakları (yeni üyeler) ile beraber takım olarak çalışarak takımınızın satışlarından ve çalışmalarından da ayrıca fayda sağlarsınız. Vakit kaybetmeden hayatınızı değiştirin üye olun. Üyelik için buraya tıklayarak ilgili formu doldurun. Danışmanınız sizinle iletişime en kısa zamanda geçerek üyeliğinizi aktif edecektir. Oriflame Üyeliğini Başlat Mutluluğa İlk Adımını At.

  Hedie kazan
  Ocak ayında birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor. 299TL değerindeki kol çantası, 599TL değerindeki Korkmaz marka Kahvekolik kahve makinası.
  oriflame kayıt
  Yeniyıl size iyi gelecek. %12 ol ve koşul döneminde 1 seviye atla 300TL kazan. Koşul döneminde
  Üst Danışman ol 500TL kazan.
  Oriflame üyelik
  Ocak ayında 125 BP sipariş verin, Şubat ayında BP’li siparişinizde 199 TL değerindeki Optimals 3’lü Cilt Bakım Setini 24,99TL’ye alın.
  Kargo bedava
  100BP’lık siparişlerinizde kargonuz bedavaya kapınıza gelecek.
  Başlangıç paketi
  Oriflame marka ortağı olmuş veya olacak yeni danışmanlar Ocak ayı içinde verecekleri ilk siparişlerini 75BP veya daha fazla BP’li siparişlerinde Başlangıç Paketi 341,99TL yerine 69,99TL ye alabilecekler.